Dijital Kongre Web Sayfası Sponsoru EXELTIS'in koşulsuz katkılarıyla...

DAVET MEKTUBUDeğerli Meslektaşlarım,

12-13 Eylül 2020 tarihleri arasında ‘Dijital Kongre’ olarak gerçekleştireceğimiz 38. Zeynep Kamil Jineko-Patoloji Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

Geleneksel olarak her yıl bir konu işlenen kongremizin bu yıl, ana temasını “Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüksiyon” olarak belirledik. Ürojinekoloji multidisipliner bir bakış açısı ile ele alınacak ve alanında etkin bilim insanları, klinisyen ve öğretim üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilecektir. Onların bilgi ve deneyimlerinden faydalanma fırsatını elde edecek katılımcılarımız kaliteli ve kanıta dayalı sağlık hizmetini yeni bilgilerin ve teknolojik gelişmelerin yardımı ile hastalarına sunabilmek için kendilerini yenileme fırsatı bulacaklardır. Ayrıca kozmetik jinekoloji oturumları ile kongremiz devam edecektir.

Her yıl yoğun ilgi ve katılımın olduğu ve bu yıl pandemi koşullarından dolayı dijital olarak düzenlenecek kongremizde sözel ve poster sunumları da online olarak düzenlenebilecektir.

Sizleri online kongremizin bilimsel başarısına ortak olmaya davet ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Doç. Dr. Semra KAYATAŞ ESER
Kongre Başkanı

 

 

 

 

 

 

 

 

 Copyright © T.C. Sağlık Bilimleri Üniversitesi İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Tüm Hakları Saklıdır.